Hra dotykov

Hra dotykov

Senzuálna masáž je typ tantrickej masáže. Počas tohto typu erotickej masáže sa masérka bude zamieravať predovšetkým na stimuláciu. Táto stimulácia sa týka celého tela, avšak tento typ masáží je predovšetkým zameraný práve na pohlavné ústrojenstvo, panvové dno a blízke okolie. Tento typ masáží je obľúbený a vyhľadávaný a senzuálne masáže pomáhajú ľudom naučiť sa milovať samého seba a prijímať svoje telo také, aké je, aj so všetkými jeho chybami a nedostatkami. Tieto senzuálne masáže vychádzajú z umenia a učenia tantry. Tantra alebo tantrizmus je staroveké umenie pochádzajúce z Indie, kde vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov.

žena

Niekoľko internetových zdrojov prichádza zo zaujímavou teóriou, že tantrické masáže a tantrizmus ako taký tu bol oveľa dávnejšie, ako sme si všetci mysleli, avšak presný dátum nie je možné určiť, pretože bol udržiavaný v tajnosti určitou skupinkou takzvaných bohom vyvolených ľudí. Tantrizmus ako taký preslávili hlavne tantrické masáže, ktoré sú v súčasnej dobe známe po celom svete. Ponúkajú nevídané uvoľnenie tela, duše, mysle aj mozgu, to všetko je zakončené uspokojením fyzického tela klienta.

žena

Tantrické masážne programy sú vedené krásnymi mladými ženami z týmu tantrických masérok, ktoré sú vyškolené profesionálky, ktorým sa nemusíte obávať zveriť do rúk. Sú tu preto, aby na vás dozerali počas celého trvania tantrické masážneho programu a aby vám splnili všetko, čo vám uvidia na očiach. Tantrické masérky sú sympatické mladé slečny, spomedzi ktorých si možete vybrať tú, ktorá vám vyslovene padla do oka. Tento výber tantrickej masérky prebieha počas rezervácie tantrického masážneho programu prostredníctvom online formulára. Tantrické masážne salóny sú otvorené do neskorých nočných hodín. Je žiadúca rezervácia minimálne hodinu vopred kvôli prípravám na vašu návštevu.

administrator