Inovácia v preprave

Inovácia v preprave

Magnum Optimum Hopper je prepravka novej generácie pre potravinársky priemysel. Spoločnosť Schoeller Allibert už pred 20 rokmi prišla s nápadom skladacej prepravky veľkých rozmerov, teraz na trh prichádza s novým modelom Magnum Optimum Hopper Schoellerallibert.com s rozmerovou stopou 1200 x 1000 mm. Skladacie prepravky Magnum Optimum Hopper spoločnosti Schoeller Allibert sú obľúbeným sortimentom u mnoho svetových, ale aj našich výrobcov potravín, nápojov, liečiv a iného tovaru. Obľúbenosť si získali najmä z dvoch dôvodov – skľadnosti a použitím recyklátu vo výrobe, čo znamená pre firmy veľa výhod.

Hopper

Skladacie prepravky sa dajú ľahko poskladať za 5 sekúnd, čo firmám šetrí nie len čas, ale aj peniaze, pretože prázdnych poskladaných prepraviek môžete transportovať oveľa viac, a taktiež na uskladnenie vám nie je potrebný tak veľký priestor. Čo pre firmy znamená naozaj veľmi veľa a môžu znížiť režimné náklady na transport aj skladiskové priestory, alebo využiť prietory inak. Druhou z výhod bolo použitie recyklátu pri výrobe prepravky. Použitím recyklátu nie len, že pomáhame prírode pri znižovaní plastového odpadu, ale taktiež mnohým firmám šetríme peniaze. Mnoho štátov totiž zavádza v rámci ochrany životného prostredia daň z plastov a pri používaní našich prepraviek s recyklátom sú firmy od tejto dane oslobodení.

prepravka

Čo pre firmu znamená taktiež množstvo ušetrených peňazí. Okrem toho je s prepravkou Magnum Optimum Hopper ľahká manipulácia a umývateľnosť, preto sú tiež obľúbeným typom prepraviek práve v potravinárskom alebo farmaceutickom, či chemickom priemysle. Z prepravky sa tiež tekutina ľahko dávkuje do fliaš, alebo iných nádob, preto je skladacia prepravka Magnum Optimum Hopper skvelým pomocníkom, všade tam, kde sa objaví. Na všetky naše skladacie prepravk sa môže nainštalovať aj zariadenie SmartLink taktiež od spoločnosti Schoeller Allibert.

administrator