Konečne tak mať čas na všetko, čo sme kedy chceli urobiť

Konečne tak mať čas na všetko, čo sme kedy chceli urobiť

Snívala som o tom, že budem mať čas na svoje záľuby, na svoje koníčky, ktoré by som veľmi rada vykonávala, no priestoru na ne som mala len minimum. Teraz konečne nastal ten čas, ktorý som dlho hľadala. Prišla doba, keď si môžem splniť všetky svoje sny a urobiť rázny začiatok môjho šťastného života. Vždy som sa zamýšľala nad tým, že vo svete je toľko veľa činností, ktoré snáď nestihnem ani všetky vyskúšať. Keby pokračovala pokojná doba aj ďalej, bola by som asi najšťastnejšia na svete.

lapač snov

Môj život by som si predstavovala niekde na okraji lesa v malom slamenom domčeku s hlinenými omietkami a s drevom všade, kde sa len dá použiť. Bol by síce maličký, ale spolu s mojou rodinkou by sme aspoň boli blízko pri sebe a veľa by sme sa rozprávali. Na raňajky by som mohla vybehnúť na lúku natrhať nejaké bylinky, ktoré by som vedela pomenovať už všetky. Spravili by sme z nich smoothie a oživené energiou prírody by sme sa išli prejsť zas len do prírody. Pozorovať meniacu sa krajinu, krásne lúky, polia, lesy. Zbierať hríby, černice, bylinky, lesné plody a iné veci, ktoré nám dáva príroda na to, aby sme ich využívali. Chovať zvieratá, z ktorých by sme mali úžitok, ale aj radosť. Naučiť sa žiť v súlade s prírodou. To sú moje sny.

ruky na zadku

V dnešnej dobe len ťažko uskutočniteľné, ale nie je to beznádejné, pretože práve prišla doba, keď celý svet trochu spomalil. Ľudia zistili, že nezáleží na tom, či budú mať obrovské množstvá finančných prostriedkov alebo nebudú mať nič. V konečnom dôsledku sme si všetci rovní bez ohľadu na peniaze. Naše sny sú síce odlišné, ale treba si ich plniť. Hoci by ste snívali len o nejakom escorte. Snívať o tomto domčeku a krásnej predstave už veľa rokov a pevne dúfam, že sa mi to nakoniec splní. Možno nie, ale sen mi ostane navždy. To mi nezoberie nikto. Možno na dôchodok sa presťahujeme na takúto polosamotu a budeme si tam nažívať v zdraví a v súlade s prírodou.

administrator