Letná a zimná dovolenka

Letná a zimná dovolenka

Je tu leto a čas na letnú dovolenku. Avšak aj v zime sa dá vyjsť a užiť si sneh. Prinášam vám nápady na letné a zimné dovolenky.

Letná dovolenka

K letu patrí voda, slnko. Každého hneď napadne jazero, more, hotely, rezorty, pláže a iné letné dovolenky. Užite si však dovolenku na Slovensku, kde nájdete rôzne vyžitie so svojou rodinou aj pomerne lacnejšie ako v zahraničí. Na Slovensku máme rôzne jazerá vhodné na kúpanie, kde vás ani nenapadne, že by vám more chýbalo. Oddýchnete si, zažijete niečo nové. Leto sa dá využiť rôznymi spôsobmi.

pláž

Ísť sa kúpať, prechádzky, občerstvenie, posedenie s rodinou, grilovačky, párty, záhradné oslavy, pikniky a iné. Na letnej dovolenke si určite chcete užiť plno zábavy a tú vám prináša aj Slovensko. Na Slovensku máme termálne kúpaliská s kompletnými službami pre zákazníkov. V lete tak isto môžete navštíviť rôzne hrady a zámky alebo nájsť zabudnuté miesta obklopené prírodou. Možno preferujete dovolenku s karavanom. Nie ste obmedzovaný na jednom mieste, môžete sa premiestňovať a vychutnávať si čaro rôznych kútov Slovenska.

hory

Zimná dovolenka

V zimných a chladných mesiacoch sa mnoho ľudí teší na zimnú lyžovačku v skiparkoch. Už sa nevedia dočkať, kedy bude zima. Dopredu si chystajú lyže, lyžiarky a výstroj, potrebnú k pravej lyžovačke s priateľmi, či rodinou. Dopredu si objednávajú hotely, lebo sú rýchlo obsadené turistami. Na zimnú dovolenku odporúčam Štrbské Pleso. Môžete tam lyžovať, snowboardovať, bežkovať, korčuľovať sa na lade, sánkovať sa, bobovať alebo len tak šmýkať na lade alebo snehu. S deťmi by ste si užili zábavu. Navyše Štrbské Pleso ponúka aj široký výber občerstvenia, ubytovania s plnou penziou alebo polpenziou, na výber sú rôzne koliby, kde vám pripravia rôzne delikatesy vhodné na dovolenku. Vybrali ste si alebo ešte stále váhate, pre ktorú dovolenku sa rozhodnete? Určite je čo na Slovensku pozerať. Navyše si doprajete čas s rodinou, ktorá je nevyhnutná.

administrator