Použitie šnúrok na krk

Použitie šnúrok na krk

U nás v predaji nájdete šnúrky na krk v dámskom, pánskom aj detskom prevedení, takže si máte z čoho vyberať. Pod pojmom šnúrka na krk si nepredstavujte kus bavlny, ktorá má zdobiť váš krk, ale šnúrku vytvorenú z polyesteru istého priemeru, ktorá spĺňa svoj účel. Materiál šnúrky výborne odoláva pôsobeniu vonkajších vplyvov, takže sa nemusíte obávať, že pod vplyvom vetra alebo vody, šnúrka stratí svoj pôvodný tvar a zdeformuje sa. Šnúrka na krk je vo väčšine prípadov ukončená háčikom, na ktorý je možné jednoduchým spôsobom pripojiť menovku, kľúče alebo kartu používanú na identifikáciu zamestnancov. Našej rozsiahlej ponuke farebných variácií istotne neodoláte. Dokonca si môžete vyberať aj viacfarebné šnúrky. Ďalšou možnosťou je navrhnutie vlastnej šnúrky prezentovaním svojho nápadu. V tomto prípade vám šnúrku vytvoríme na mieru podľa vašich predstáv.

kľúče vždy na bezpečnom mieste

Jednotlivé produkty môžete objednávať v ľubovoľnom počte za prijateľnú cenu. Výborne sa hodia ako malá drobnosť, ktorou môžete pre potešenie obdarovať svojich priateľov.

Šnúrka na krk je značne využiteľná nielen medzi zamestnancami istých firiem, ale hodí sa aj malým školákom, ktorý ju môžu využiť na upevnenie kľúčov. Tým sa vytrácajú obavy zo straty kľúčov, alebo z ťažkostí pri ich dohľadaní v školskej taške. Ak aj šnúrka na krk s kľúčmi bude umiestnená v taške a nie na krku dieťaťa, vďaka hmatateľnosti samotnej šnúrky sa rýchlo nájde medzi školskými knihami, zošitmi a inými predmetmi.

zabezpečte si vhodnú kľúčenku k vašim kľúčom

Šnúrky na krk disponujú okrem karabínok aj bezpečnostnými prackami. V popise našich produktov nájdete podrobné informácie o jednotlivých šnúrkach na krk, vrátane ich šírky, ceny a farebnej dostupnosti. Potešte seba a vašich blízkych a zabezpečte sa tak praktickým produktom ako je šnúrka na krk. Uistite sa, že vaše deti majú kľúče od bytu či domu na správnom mieste a napomôžte bezpečnostnému umiestneniu kľúčov aj pomocou tohto produktu.

administrator