Máte záujem o skladovanie formou kontajnerov

Máte záujem o skladovanie formou kontajnerov

Premýšľali ste aká forma skladovania bude pre Vás najvhodnejšia ale stále ste trochu na vážkach a nie ste si istý či je to to pravé pre Vás? Nevadí – poradíme. Vlastníte sklad, distribučné pracovisko alebo iba potrebujete dostať svoje výrobky na miesto určenia a nezblázniť sa pritom? Poriadok v sklade, poveternostné podmienky ktoré môžu tovar poškodiť, nedostatok priestoru, neefektívna logistika a mnoho mnoho ďalších premenných, ktoré Vám nedajú po nociach spať. Určite ste teda už surfovali po internete a zháňali čo najlepšie informácie o skladovaní a logistike. Väčšina spoločností či menších firiem staví na poriadok na sklade. Ako ale efektívnejšie uskladniť? Už to viete – stohovateľnými kontajnermi.

prepravky, boxy, kontajnery

Vďaka silnej konštrukcii a kvalitným materiálom aj premysleným procesom výroby udržia vysokú váhu obsahu ale aj stohu. Bomba! Hovoríte si. Aká však bude cena skladových kontajnerov. Poviem Vám, primerane nízka. Prečo? Z viacerých dôvodov. Cena kontajnera je iba jedna premenná, takýto kontajner ale ovplyvní veľa. Treba použiť sedliacky rozum. Vezmeme to pekne po poradí. Najprv je tu kúpa kontajnera. Takže vynaložíme peňažné prostriedky na kúpu. Ideme na to! Teraz sa z nasadením môžeme pustiť do toho. Áno kontajner stojí peniaze, rovnako ako benzín či nafta. Ak si teda uvedomíme, že kontajner je stohovateľný a má dobrý tvar, zistíme, že na jeden prevoz nemusíme previezť dve tri palety ale napríklad 30 kontajnerov už áno.

prerátajte si koľko získate používaním skladového kontajnera

Čo to znamená = zníženie nákladov na dopravu. Super plus pre nás. A toto plus sa zvyšuje s každou ďalšou dodávkou. Ak teda dokážeme previesť viac je logické že potrebujeme menej výjazdov za zákazníkom. Tým pádom šetríme na nákladoch spojených s rozvozom a to výrazne ak berieme do úvahy ceny poplatkov niektorých pozemných komunikácii a ceny pohonných hmôt. Ostane nám teda viac peňazí. Stávame sa silnou konkurenciou. Firmou s vyššími ziskami a menšími nákladmi. A otvárajú sa nám dvere nových možností. Zaujímavé, čo spraví kontajner… Ale teraz vážne. Je na mieste každého manažéra postarať sa o čo najlepšie fungovanie podniku. Kontajnery sú teda skvelou alternatívou pre iné menej vhodné formy skladovania.

administrator