Naučme sa myslieť aby sme chápali učivo inak nie zložito

Naučme sa myslieť aby sme chápali učivo inak nie zložito

Učme sa každý deň nové a nové veci či v takej alebo onakej oblasti je to byť húževnatý aj keď sa vám často nechce a premýšľate o budúcnosti. Či už preferujte vzdelávanie online či bežne byť prítomná priamo treba sa vzdelávať byť v obraze. Ja to robím neustále aj keď človek už nevládze kvôli zdravotným problémom ktoré mi strpčujú život. Zápal pankreas chronický či histamín pália ma celé črevá no môžete chodiť po lekároch ale čo vám zistia stále to isté dokola. Zápal ale čo s tým totálne ma to unavuje som na pokraji síl už . Len sa dá povedať že sa človek ja premáham. Lebo nič človeku nepomáha. Dnes mám rozbehaný deň BLAZNINEC nákup, vybavovanie vyplácanie poplatky. Bola som pre balík AVON .Na večer doučujem dve hodiny. Keď dopíšem tento článok pôjdem variť. Rizoto zeleninové. Ešte sa budem vzdelávať do 17 v oblasti novinkách v kozmetike. Vzdelávať sa dá hocičom či v jazykoch či vo vizáž a podobne.

naša krajina smeruje do temnoty

Ja by som takýto predmet zaviedla aj don Základných škôl ako kozmetika a pod. Keď sa tak pozrieme na školstvo totálne nepodstatné veci sa učí na školách. Nie každý do života potrebuje napr. matematiku či dejepis a pod. tie decká nemajú vôbec všeobecný prehľad. Voľakedy sa učilo jednoducho na školách ale tie decká aspoň vedeli čo. Teraz keď sa opýtate nejakú otázku často ani tomu nechápu. Sú ako vymleté. VLADIMIR I. LENIN povedal učiť sa učiť sa niekedy by som ja ako učiteľka zviedla nové pravidlá aby sa tak násilne neučilo zložito na školách. Ako stále klamú minister školstva že nie sú peniaze a jemu pod. na prevádzkovanie Asistentov učiteľov klamstvo a kde sa vyparili.  Celkovo nič v našom štáte nefunguje všetko hore nohami. Aj MARCELA LAJFEROVA  je veštica predpovedá zlé časy pre Slovensko ja by zahrnula celý svet lebo keď vidíme čo sa robí totálna Apokalypsa všade nečudo.

znemožnené vzdelávanie

Nie nadarmo sa hovorí že aký ľudia také počasie veď vonku je len 10 stupňov ako keby bol november. Nečudo samé zlo je v nás. Nie nie som zaujatá ale sledujem média a iné veci tak človek má prehľad Vzdelávanie alebo inak didaktika toto pomenovanie pochádza zo starogrécka v preklade DIDASKO môžeme preložiť ako učiť sa lektorovanie či vyučovanie dal podtón J.A KOMENSKY tiež J.F. HERBERT napísali veľa kníh o vzdelávaní. Moderná vzdelávacia metóda sa nazýva ANDRAGOGIKA je to tiež veda o výchove tzv. vzdelávanie dospelých ale môžeme povedať že aj detí. To by bolo zaviesť učenie od jari do jesene vonku bez akýchkoľvek technických vymoženosti v náruči prírody hneď by sme mali všetci iné myslenie neboli by sme tak všetci unavení a podobne. Ako sledujem celý systém tak sme na pokraji síl. 

administrator