Jednoduché používanie, kvalitný materiál a dlhá životnosť, to je charakteristika plastových paliet

Jednoduché používanie, kvalitný materiál a dlhá životnosť, to je charakteristika plastových paliet

Míňať veľa financií tam, kde je možné ušetriť, nie je veľmi múdre. Zabezpečiť nepretržitý chod firmy a pritom nevynakladať veľa peňazí je naozaj možné, stačí sa len poobzerať po lacnejších a výhodnejších ponukách, napríklad v oblasti používania paliet. Drevené vymeniť za plastové, čím môžete svoje náklady citeľne znížiť. Spoločnosti majú veľa príležitosti ako sa vyrovnať so stúpajúcimi nákladmi na chod celej prevádzky a využiť ich môžu podľa svojich potrieb. Mnohé z firiem, ktoré patria do výrobnej sféry alebo tovar prepravujú či skladujú, musia využívať palety, najčastejšie drevené, no ani to už dnes nie je nutnosť, lebo na trhu existujú aj plastové palety Schoellerallibert, šetriace čas aj financie.

Priemysel sa bez paliet nezaobíde

Spoločnosť Schoeller Allibert sa venuje výrobe viacúčelových plastových paliet, ktoré sú kvalitné, majú dlhú životnosť, základ tvorí prebrúsený alebo čistý polypropylén, ktorý sa podpisuje pod ich jednoduché a efektívne skladovanie a prepravu. Palety sú veľmi stabilné a je možné ich ukladať na seba, teda stohovať, sú ľahké, zároveň však majú vysokú nosnosť. Plastové palety netreba spájať klincami, ktoré po rokoch hrdzavejú a z dreva vytŕčajú, čo predstavuje nebezpečenstvo pri manipulácii s nimi, palety z plastu sa nenatierajú ako drevo, nemenia svoj rozmer, nenasiakajú vlhkosť ani iné chemické látky, nerozpadajú sa vplyvom atmosférických podmienok a podobne.

Pekné pastelové farby paliet

Spĺňajú aj prísne hygienické normy európskych štandardov pre export. Vstupná investícia je síce o niečo vyššia ako pri drevených paletách, no ich životnosť a kvalita vám ju vynahradí. Jednoduché ošetrovanie, nízka hmotnosť, pevný materiál a hygienický povrch sú ich bonusmi, a platí to aj o paletách, ktoré sú určené na obmedzené množstvo použitia s označením EOS, ktorých je v ponuke vyše 60 typov. Tie môžu byť alternatívou pre používanie najmä menšími spoločnosťami. Výhody týchto produktov môžu takisto využívať, no finančne ich to vyjde o niečo výhodnejšie.

administrator