Oáza pokoja a energie zároveň

Oáza pokoja a energie zároveň

Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je charakterizovaná ako unikátne svetové náboženstvo a filozofia, ktorá je populárna vo veľa krajinách a taktiež aj často vyhľadávaná. Tantra alebo tantrizmus je typ učenia, ktorý vychádza predovšetkým práve z učenia budhizmu a hinduizmu, avšak ktorý vie taktiež stále priniesť originálne myšlienky a životné pravdy. Tantra je známa najmä vdaka tantrickým masážam, ktoré sú vyhľadávané po celom svete mužmi aj ženami. Tento typ masáží je erotického charakteru a aj ked na ne v našich končinách spoločnosť stále nemá jednotný názor, aj napriek tomu sa stále nájdu ľudia, ktorí si ich nevedia vynachváliť a masáže navštevujú aj napriek predsudkom spoločnosti.

žena

Ľudom prekáža najmä to, že počas týchto masáží je masérka aj jej klient nahí, čo na nich pôsobí nanajvýš pohoršujúco a čo ich akýmsi spôsobom prijme domyslieť si, čo sa na takýchto masážach asi deje a čo je ich hlavnou náplňou. Množstvo ľudí taktiež prirovnáva tieto masážne tantrické salóny k verejným domom. Masážne tantrické salóny však majú od verejných domov skutočne daleko a to vo veľa rozdieloch. Tantrické masážne salóny majú predovšetkým niekoľko pravidiel, ktoré striktne predpisujú pravidlá toho, čo je v týchto tantrických masážnych salónoch a na samotných tantrických masážnych programoch dovolené.

žena

Predovšetkým platí to, že počas takejto masáže nesmie dôjsť k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom. Pre klienta platí tiež niekoľko zásad a pravidiel, ktoré musí dodržať predtým, ako bude na takúto masáž vôbec vpustený. Tento typ salónov sú veľmi luxusné zariadenia, ktoré možno nájsť aj u nás na Slovensku. Tantrické masážne salóny prekypujú energiou a zároveň pokojom a sú často označované za oázy pokoja. Tantrické masážne salóny sú plné krásnych mladých žien, ktoré sú pripravené venovať vám svoj čas a energiu.

administrator