Revízie pre každého zamestnávateľa

Revízie pre každého zamestnávateľa

Ak ste zamestnávateľ a vo svojej spoločnosti vlastníte niekoľko elektrických spotrebičov či zariadení a ešte ste nepočuli o nutnosti revíznych kontrol, ani sa tým nechváľte a ihneď to napravte. Zákon Slovenskej republiky dáva jasne povinnosť zamestnávateľom vykonávať pravidelnú revíznu kontrolu na elektrických zariadeniach a spotrebičoch, ktoré sú v prevádzke. Pri nedodržaný revíznych kontrol hazardujete s ľudským životom, ale takisto si môžete aj vy poriadne zavariť. Revizie.expert/index.php sú odborníci v oblasti kontroly revíznych správ pre vaše elektrické zariadenia a spotrebiče.

revízia spotrebičov

Vďaka moderným meracím prístrojom s pamäťou dokážu vykonať revíznu kontrolu v rekordne krátkom čase a vy môžete mať revíznu správu o zariadení už do niekoľkých minút na vašom maily. Nemusíte tak čakať dlhé dni na vykonanie revíznej správy o elektrickom zariadení. Takisto sa zariadenia označujú revíznym štítkom, ktoré obsahujú unikátny QR kód. Týmto QR kóddom je zariadenie označené už pri jeho uvedení do prevádzky a končí jeho vyradením z prevádzky. V prípade revízie elektrických zariadení máte určite hlavu v smútku z toho, že si musíte pamätať termíny všetkých vašich spotrebičov. Už viac nemusíte zaznamenávať termíny evidencie vašich revízii.

revízia spotrebičov

Revizie.expert/index.php evidujú termíny za vás. Lehoty revízii zariadení a spotrebičov vám pripomenie Revizia.export. Veľkou výhodou sú takisto revízne správy, ktorý nájdete v online databáze. Ako prvá a jediná spoločnosť na Slovensku revizie.expert túto možnosť svojim klientom ponúkajú. Na základe QR kódov získate prístup k údajom z vykonanej revíznej kontroly a to aj na svojom smartfóne. Pre každého zamestnávateľa, ktorý má povinnosť vykonávať revízne kontroly na svojich elektrických zariadeniach a spotrebičoch je služba od revizie.expert/index.php na nezaplatenie. Neváhajte preto a navštívte internetovú stránku revizie.expert/index.php, kde sa dozviete o možnosti revízie elektrických spotrebičov.

administrator