Tantra je magicka

Tantra je magicka

Neviete, čo to tantra bratislavatantra.sk je? To sa čudujem, pretože v dnešnej modernej dobe to už vie skoro každý. Môžeme sa ale v tomto článku bližšie pozrieť na to, čo to teda tantra je a na čo je vlastne dobrá. Povedali by ste si možno, že tantra masáž je obyčajná masáž. V skutočnosti to tak ale vôbec nie je. V skutočnosti nám tantra zakaždým má odovzdať niečo nádherné. Predstavte si normálnu masáž. Masérka vás masíruje po celom tele. Je to „obyčajná“ masáž. No ale tantra taká nie je. Tantra je iná. Tantra totiž vo vás vyvolá také vzrušenie, ktoré sa vám bude veľmi páčiť. A ako už z mojich predošlých článkov viete, vzrušenie je veľmi dôležité v každom živote.

s

Jednoducho potrebujeme vzrušenie. Byt vzrušenie, cítiť to. Ale to predsa viete. Len si položte základnú otázku: dokážete žiť bez akýchkoľvek intímností? Myslím tým napríklad to, že sa nedotýkate vášho partnera, nepýtate sa s ním, alebo s ním dokonca nemáte žiadny intímny styk. Pre mňa je to treba celkom dosť nepredstaviteľné a vlastne verím tomu, že nie len pre mňa, ale aj pre ostatných. Chápete to teraz už lepšie? Jednoducho sa nemôžete spoliehať na to, že žiadny sex nebude. Sex je dôležitý. A keď niekto napríklad nemá partnera a nemá odkiaľ brať to vzrušenie, tak ide jednoducho na tantra masáž.

s

Čo je na tom zlé? Vôbec nič. Mnohí ľudia si myslia, že tantra je niečo ako sex privát, ale to je fakt iba obyčajný omyl. Tantra je veľmi príjemná. Ja by som vám o tom pokojne mohla rozprávať, pretože tantra mi toho dala veľa. Dochádzala som na ňu pravidelne, keď som nemala partnera a potrebovala som to vzrušenie nejako ventilovať von. A môžem vám povedať, že tak ako som tantrickej masáži neverila, tak jednoducho predčila jednoducho moje očakávania. A pomohla mi zistiť, čo sa mi páči, kde mám svoje citlivé miesta a tak ďalej. Preto naozaj tantru všetkým odporúčam, uvidíte, že budete veľmi spokojní.

administrator