Tričká, ktoré robia tím ešte zjednotenejším

Tričká, ktoré robia tím ešte zjednotenejším

Chcem vám odporučiť skvelý spôsob, ako zvýšiť zjednotenie tímu – reklamné tričká. Viete, títo nápadití kúsky z látky, ktoré spájajú ľudí ako nič iné. Vďaka nim sa každý pocíti ako súčasť skutočného tímu, nie len parta jednotlivcov, čo sa stretli náhodou v kancelárii. Keď vás vidia vonku v tých tričkách, je to akoby automaticky vedeli, že ste súčasťou niečoho väčšieho, že k vám patrí nejaký ten firemný duch. A myslím si, že je to super aj pre vašich zákazníkov. Vidíte, keď zamestnanci sú jednotní vo svojom outfite, zanechá to dojem skutočnej jednoty a profesionality.

reklamne tričká

Myslím si, že dobrým krokom by bolo zorganizovať akciu so zamestnancami a dať im priestor na vyjadrenie svojich nápadov a preferencií ohľadom dizajnu tričiek. Mali by sme sa snažiť vytvoriť niečo, čo bude naozaj reprezentovať našu firmu a bude zároveň atraktívne pre každého. Potom by sme mohli zorganizovať hlasovanie, aby sme vybrali ten najobľúbenejší návrh. A keďže viem, že čas je občas vzácny, môžeme sa spojiť s lokálnymi tlačiarňami a zistiť, či by boli ochotné pracovať s nami na výrobe týchto tričiek za dobrú cenu a s rýchlym dodaním. Takže, čo hovoríte? Myslíte si, že by sme mali dať firemným tričkám šancu a posilniť tak našu firemnú kultúru?

trička s potlačou

A kto vie, možno nás to ešte aj posunie vpred vo vytváraní pozitívnejších vzťahov s našimi klientmi. Samozrejme, a to nie je všetko! Keďže sme už pri tom, môžeme rovno premýšľať aj o tom, ako tieto tričká využiť na podporu našej firemnej stratégie. Môžeme ich dať ako darčeky na firemné akcie alebo súťaže, čím ešte viac posilníme pocit spolupatričnosti medzi zamestnancami a zvýšime ich angažovanosť voči firme. Okrem toho môžeme vytvoriť aj firemný e-shop, kde budú môcť zamestnanci a dokonca aj naši klienti objednať tieto tričká a iné firemné merch. To by mohlo byť ďalším zdrojom príjmov a zároveň by sme posilnili povedomie o našej značke aj mimo pracovného prostredia.

administrator