Bezpečne a rýchlo v plaste

Bezpečne a rýchlo v plaste

Plastové nádoby sú jednoduché nádoby vyrobené z plastu, ktoré plnia účel na skladovanie či transport materiálu. Najmenšia plastová nádoba od PKgroup.sk má objem už 30 l, vďaka čomu sa môže použiť ako na skladovanie tovaru, na zachytávanie dažďovej vody, zber ovocia a zeleniny počas sezóny, ale tiež ako nádoba na odpad. Klasické plastové nádoby od pkgroup.sk obsahujú dve pevné držadlá čo zabezpečuje jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Plastové nádoby si môžete zaobstarať bez veka, ale aj s vekom. Plastové veko obsahuje zosilnené okraje. Plastové nádoby možno okrem domácnosti použiť aj v priemyselných odvetviach či laboratóriách.

plastová paleta

Takýchto v plastových nádobách je možnosť uchovať aj chemikálie či iný druh prchavých aj nebezpečných látok. Spoločnosti PKgroup.sk nechýba certifikácia na styk s potravinami, vďaka čomu je plastová nádoba vhodná aj na využitie pri manipulácii s potravinami. Sú chemický nezávadné a netoxické a na potravinách neostáva žiadny zápach plastu. Plastové nádoby môžu plniť skutočne rôznorodé funkcie a vo vašej domácnosti si nájdu využitie v každom ročnom období a v každej sfére využitia. Plastové palety sú menej rozšíreným plastovým produktov na rozdiel od plastových nádob. No sú rovnako dôležité pri transporte a manipulácii s prepravkami.

plastová nádoba

Plastové palety sa vyrábajú z hygienického materiálu, preto sú vhodné aj do potravinárskeho priemyslu. Aj keď takéto palety sú z plastu, majú veľmi vysokú zaťažiteľnosť. Takisto sú stohovateľné do seba. Plastové palety sa vyznačujú vysokou pevnosťou a takisto odolnosťou voči vlhkosti a plesniam. To zabezpečuje dlhú životnosť na rozdiel od drevených paliet. Dlhšia životnosť znamená aj dlhšiu ekonomickú stránku. Plastové palety, plastové boxy, plastové sudy či iné rôzne plastové nádoby na každé využitie aj na súkromné účely nájdete pkgroup.sk.

administrator