BIO matcha čaj – nápoj cisárov

BIO matcha čaj – nápoj cisárov

Zelené čaje patria k tým obľúbenejším a používanejším, ale vieme o nápoji, ktorý je svojou kvalitou o niekoľko kategórií vyššie. Možno ho poznáte aj vy, ak nie, bola by škoda, keby ste ho nevyskúšali. Hovoríme o matcha čaji. Matcha je nápoj vznešených cisárov. Uchváti chuťou ľudí, ktorí si vedia vychutnávať kvalitu a zvlášť tá, ktorú starostlivo pripravujeme a dovážame priamo zo zdroja, z Japonska, z oblasti Kagošima s bohatou tradíciou a dlhodobými postupmi. BIO Matcha čaj Hojicho Nespresso Totalvital je úžasný zelený čaj pripravený na Nespresso podávanie, a práve preto je jeho príprava úplne automatická a jednoduchá.

Matcha zelený čaj

Pražený zelený čaj s robustnou a variabilnou chuťou je jedinečný svojou technikou zberu, ktorá je výnimočne starostlivá a precízna. Postup mletia na žulových mlynoch zachováva dokonalé zloženie, prenikavú vôňu a nezabudnuteľnú chuť. Tajomstvo tohto čaju spočíva aj v tom, že praženie prebieha pri vysokej teplote, čím sa zachovávajú všetky jeho pozitívne vlastnosti a kvality. Ekologické pestovanie je úplne najlepší spôsob, ako sa správať k našej planéte a zároveň zabezpečiť kvalitu produktov. Všetko je zabezpečené ekologickou certifikáciou – špičková bezpečnosť a ochrana produktov.

matcha zelený čaj

Tieto produkty sú skvelé aj preto, že sú určené na každodenné použitie, pretože obsahujú len malé množstvo kofeínu. Pri ich konzumácii sa teda nemusíte obmedzovať, pokojne si ich dajte hocikedy počas dňa. Balenie len za 3,90 eur v akciovej cene za 10 kapsúl – pričom ide o veľmi praktické riešenie. Jedna kapsula má totiž až trojnásobné využitie s možnosťou niekoľkonásobného lúhovania. Pozor, pre zachovanie účinku je potrebné skladovať čaj na tmavom a suchom mieste. Len jedno tlačidlo a úžasný vylúhovaný čaj s jemnou, ale výraznou chuťou len pre vás za mimoriadne krátky čas.

administrator