Dokonalý slovenský matrac

Dokonalý slovenský matrac

Trápi vás nespavosť? Za neschopnosťou dobre si pospať môže byť aj zle zvolený, či dokonca starý matrac. Nespite na podklade, ktorý vaše telo len trápi. Doprajte si matrac, na ktorom si oddýchnete a zregenerujete celé vaše telo po náročnom dni. Za kvalitou nemusíte chodiť ďaleko. Slovenska firma SEGUM sa už dlhodobo stará o zdravý spánok Slovákov. Vyrába totiž výnimočne kvalitné zdravotné matrace pre každého, pre deti, aj dospelých. Nemusíte sa báť, že si z ponuky firmy SEGUM nebudete vedieť vybrať ten správny matrac. O maximálnu spokojnosť každého jedného klienta je zaručene postarané.

posteľ

A to tak, že môžete požiadať o výrobu matracu na mieru bez doplatku. Do jedného matraca tak ľahko skĺbite všetky vaše požiadavky a spánok bude odvtedy čistým pôžitkom každú jednu noc. Momentálne máme pre vás odporúčanie na ozaj zaujímavú cenovú ponuku matracov od firmy SEGUM, ktorú nájdete v e-shope www.segum.sk. Tie najvýhodnejšie ceny zaručene nájdete v kategórii VÝPREDAJ. Čaká tam na vás napríklad model FIT ZENO VARIOLATEX HARD s dvojročnou zárukou. Ide o exkluzívny matrac výnimočnej kvality. Je vyrobený zo zaujímavých materiálov ako napríklad z latexovej peny. Tá sa stará o vaše pohodlie. Gumokokos zase poskytuje pevnú oporu ťažkým častiam ľudského tela.

vankúše na posteli

Extra pohodlie prináša komfortná pena SENSIO, ktorá vytvára mäkký podklad pre kolená a ramená. Hygiena matraca FIT ZENO VARIOLATEX HARD je zabezpečená textilným poťahom MEDICOTT SILVER. Poťah matraca udržíte v čistote jednoducho počas celého roka, vďaka pohodlne odnímateľnému poťahu, ktorý je vybavený praktickým zipsom po celom obvode. Zaujal vás tento matrac úžasnými vlastnosťami? Neváhajte s jeho nákupom. Momentálne je v ponuke posledný kus z až 60% zľavou z pôvodnej ceny, čo určite nie je zanedbateľná suma. Prezrite si aj ďalšie pútavé ponuky a nakupujte z domu, z ktoréhokoľvek kúta Slovenska.

administrator