Výzdoba pokojíčka

Výzdoba pokojíčka

Premýšľate, ako si vyzdobiť svoju izbičku tak, aby sa vám páčil? Často dlho trvá, kým si človek prispôsobí pokoj podľa seba a vyzdobí tak, že je pre neho dokonalý. Ja mám priateľa, môj priateľ má sestru, jeho sestra má manžela a od jeho manžela brat má tak nádherne vyzdobený byt, že sa mi až srdce zastavilo. Samozrejme, že ja som chcela takto nejako podobne vyzdobený byt a tak som začala pátrať na internete po rôznych dekoráciách a výzdobách. Umelé kvety – ako prvá som umiestnila do väčšiny izieb umelé kvety. Vyzerá to nádherne a je to krajšie, než kadejaká drahá výzdoba.

led

Umelé kvety vám vydržia dlho a tak sa nemusíte stresovať tým, že budete musieť kupovať za týždeň až dva nové, ako u umelých kvetov. LED pásiky 5m PROFI Ledprodukt – svetielka často vašej izbe a celkovo miestnostiam dodajú úplne inú krajšiu atmosféru. Čo tak kúpiť si ľad svetielka a vyzdobiť si s nimi aspoň jednu izbu? Uvidíte, že vám tam bude hneď lepšie a aj tie svetielka na vás budú pôsobiť pozitívne. Naše ľad svetielka môžete zakúpiť na našom e-shope, stačí si ich len zaplatiť a zadať adresu, na ktorú ich chcete zaslať. Tak jednoduché je to. Máte možnosť si vybrať z farieb svetielok modrej, žltej, bielej alebo červenej.

led

Ja osobne by som do izbičky určite volila žltú alebo modrú, tá pôsobí pekne pozitívne na vašu psychiku. A tiež už určite viete, že farby ako je žltá a červená sú teplé farby, takže jednoducho budú takto pozitívne pôsobiť či už ako svetielka alebo keď máte napríklad dajme tomu oranžovú stenu. Hneď sa v tej izbičke budete cítiť úplne inak, ako keby tam tie múry boli len biele a to je všetko. Biela je taká tradičná farba a väčšina bytov je ladená práve do bielej čistej bielej farby, ale to je škoda. S farby sa môžeme hrať a experimentovať a ony na nás budú dobre pôsobiť.Tak si ich kúpte aj vy a uvidíte sami.

administrator