LED lišta

LED lišta

Aké svetla používate u vás doma? Častokrát to ani neriešime a stačí nám, že keď prídeme, stlačíme vypínač a rozsvieti sa nám celá domácnosť. Prečo však nezmodernizovať aj osvetlenie, keď to ma množstvo výhod?

LED osvetlenie budúcnosti.

Pomaly ale určite budú klasické LED žiarovky nahradené práve LED žiarovkami. Nejde ani o to, že sú modernejšie, ale najmä úspornejšie. Výrazne šetria energie a navyše majú dlhšiu životnosť. Čo sa v tejto dobe ochrany životného prostredia veľmi rieši. LED žiarovky však zďaleka nie sú jediným LED produktom, ktorý sa čoraz viac objavuje v našich domácnostiach.

LED lišta

LED pásiky.

S LED pásikmi v interiéri ste sa už určite stretli. Sú mimoriadne populárne a to najmä z hľadiska zútulnenia a zmodernizovania domácnosti. LED pásik slúži na ozdobu steny či nábytku. Obľúbeným miestom aplikácie LED pásiku je kuchynská linka. Kuchyňa podsvietená LED pásikom naberá úplne iný rozmer. Navyše vám pomôže aj ako doplnkové svetlo vo večerných hodinách. Aplikácia LED pásika je jednoduchá. Buď vám stolár priamo vybrúsi miesto do nábytku alebo môžete LED pásik namontovať aj svojpomocne a to pomocou lišty na LED pásik.

LED lišta

LED lišta na upevnenie LED pásika je veľká pomoc a taktiež vzhľad pásika je lepší. Vďaka lište bude mať LED pásik rovnomerný, jednotný tvar, nebude sa vlniť ani vypadávať. Taktiež ale plní viacero dôležitých funkcii. LED pásik chladí, čím zabraňuje jeho prehrievaniu a predlžuje životnosť LED pásika. Taktiež chráni LED pásik pred prachom, vodou či vodnou parou čo oceníte najmä v prípade LED pásiku v kuchyni.

LED pásik by ste určite mali použiť aj vo svojej domácnosti. Docielite tak modernejší vzhľad a získate aj prijemné osvetlenie. Najkvalitnejšie LED produkty nájdete na ledprodukt.sk. Na internetovej stránke ledprodukt.sk taktiež nájdete všetko príslušenstvo na aplikáciu a obsluhu LED produktov.

administrator