Narastú, či nie?

Narastú, či nie?

Svet je plný zaručených receptov na vaše problémy. Na váš problém si viete nájsť riešení na každý prst aj zo desať. Len zlomok z nich však funguje, pretože väčšina z nich je len reklamný ťah na to, aby ste si daný produkt kúpili. Reálny výsledok nemá, ale vy si budete myslieť, že má. Placebo. Je overené, že naozaj pomáha. Keď niečomu veríte, tak sa to naozaj splní. To je zákon prírody, ktorý platí.

odličovanie tváre

Moje nechty sa vždy lámali alebo by som skôr povedala, že sa rozdvojovali, štiepili. Nevedela som si s nimi rady. Jedla som orechy, kúpila som si rôzne laky na nechty, tabletky, ktoré sľubovali, že sa to naozaj zlepší. Bola som s tým aj u kožnej lekárky a tá mi dala nejaké mastičky. Pred svadbou som sa naozaj ešte viac snažila o to, aby moje nechty vyzerali perfektne. Manželovi sa totiž nepáčia umelé nechty, tak som si chcela vypestovať svoje. Vždy som závidela babám, ktoré mali krásne prirodzené dlhé nechty. Dokonca aj moja mamina, tety mali krásne tvrdé nechty, ktoré sa vôbec nelámali. Nechápala som to ako je možné, že ja som ich nezdedila. Nemala som rada svoje nechty. Na svadbu sa mi podarilo vypestovať vcelku normálnu dĺžku nechtov, ale nebola som z toho až tak paf. Stále sa lámali.

kývanie na rozlúčku

Potom sme začali prerábať byt a na lakovanie nechtov nebol vôbec čas. Vzápätí na to sme sa sťahovali a potom zariaďovali. Učila som sa variť, starať o domácnosť a môj výzor, nechty som teda vôbec neriešila. A čuduj sa svete, moje nechty mi rástli. Hoci som umývala riady a celkovo si ruky mágala vo vode oveľa viac ako predtým, moje nechty už neboli rozštiepené. Rástli ako z vody a vôbec sa nelámali. Za ten čas som si ich naozaj nelakovala, pretože som nemala čas. Takže odo mňa jediná rada je asi, aby ste si nelakovali svoje drahé pazúriky. Možno sa to udialo z iných, mne nezistených príčin, ale táto mi príde ako najrelevantnejšia. Teraz si nechty musím pekne pilníkovať, čo som nikdy nerobila, pretože som nemala čo pilníkovať.

No, či máte nechty alebo nie, na tantre Poprad to nebude nikoho zaujímať. Prijmú vás takých, akí ste. Aj s krátkymi nechtami, aj s dlhými.

administrator