Prenosné osvetlenie

Prenosné osvetlenie

Bez osvetlenia si nevieme prestaviť žiadnu domácnosť či budovu. Aj vo svete osvetlenia dochádza stále k novým technológiám a vylepšeniam. Najnovšie technológie vo svete svietidiel ovládlo LED. LED osvetlenie stúpa na popularite pre svoju úspornosť, dlhú životnosť a dobrú svietivosť. Výmenou klasických svietidiel za LED svietidla môžete ušetriť až 80 % nákladov, čo je pekný rozdiel. Okrem klasických výhod LED svietidiel ako sú sporivosť, životnosť a svietivosť sú odolnejšie, a preto sa nemusíte báť rozbitých žiaroviek. Niektoré druhy LED svietidiel dokážu meniť farby a môžete tak mať lampy, ktoré dokážu meniť svetlo od teplej farby až po studené farby a môžete si tak vybrať svetlo podľa aktuálnej nálady.

LED reflektor

Teple svetlo sa hodí pre miestnosti, kde sa relaxuje napríklad spálňa alebo detská izba. Studené svetlo je zasa vhodné tam, kde sa potrebujete sústrediť napríklad v pracovniach, či dielňach. Na eshope ledprodukt.sk nájdete všetky možne LED produkty. Od LED pásikov, žiaroviek, panelov, reflektorov až po LED zrkadlá. Najpopulárnejšie sú LED pásiky, pre svoju jedinečnú atmosféru, ktorú dokážu vytvoriť. Najviac sa osvedčili ako osvetlenie pod kuchynskú linku, za televízor alebo ako podsvietenie do vytrinky.

LED reflektor

LED lampy a lampičky sú obľúbené pre ich minimalistický dizajn a dobrú svietivosť budú sa hodiť do kancelárií alebo aj na nočný stolík. LED reflektor Ledpodrukt je prenosné osvetlenie, ktoré ma svietivosť od 3 až do 10 hodín. Je skvelým pomocníkom pri práci v horších svetelných podmienkach. Existujú LED reflektory so zabudovaním solárnym panelom a môžete tak využiť solárnu energiu a jednoducho reflektor nainštalovať bez prívodu elektriny. Čo sa hodí napríklad na záhrade. LED reflektory môžete využiť v záhrade, na terase, osvetlenie chodníkov a ciest, v kempoch, v parkoch.

administrator